میلک شیک نوتلایی

اگر شما هم مثل من عاشق بستنی هستید می دونید که خوردن بستنی در هر فصلی چه سرما و چه گرما حس خوبی داره و حسابی می چسبه. انواع بستنی به هر شیوه ای که سرو بشه برای عاشقان بستنی بسیار هیجان انگیز و دوست داشتنیه. من از اونجایی که همیشه دوست دارم بستنی نرم شده بخورم در بین انواع روش های سرو بستنی مثل میلک شیک و گلاسه یا بستنی نونی و… میلک شیک رو ترجیح می دم که خب این شیک خوشمزه در طعم و رنگ مختلف تهیه می شه مثل شیک میوه ای، میلک شیک شکلاتی، میلک شیک کارامل، میلک شیک نوتلا و … که می دونم با مزه های این نوشیدنی خوشمزه آشنا هستید. با طرز تهیه میلک شیک نوتلا با ما همراه باشید.

مواد لازم برای تهیه میلک شیک نوتلا

• بستنی 500 میلی لیتر
  • شیر 1 پیمانه
  • خامه 1/2 پیمانه
  • نوتلا 1/2 پیمانه
  • پودر فندق 2 قاشق غذاخوری
  • وانیل خالص 1/8 قاشق چایخوری

میلک شیک نوتلا

طرز تهیه میلک شیک نوتلا

مرحله اول:

بستنی را در مخلوط کن بریزید (برای مخلوط کردن از همزن برقی یا دستی هم می توان استفاده کرد. پس برای تهیه میلک شیک خودتون را محدود به وسیله خاصی نکنید).

مرحله دوم:

نوتلا، خامه، شیر، وانیل  و پودر فندق رو به بستنی اضافه کنید.

مرحله سوم:

مواد شیک نوتلا را با درجه تند همزن مخلوط کنید (در صورتی که از همزن دستی استفاده می کنید باید بستنی کمی نرم شده باشد.

نکات آشپزی شیک ,بستنی ,میلک ,نوتلا ,تهیه ,همزن ,میلک شیک ,شیک نوتلا ,تهیه میلک ,1 2 ,برای تهیهمنبع

آموزش تهیه کوفته گل کلم اصل

متن های احساسی مخصوص بیو

میلک شیک نوتلا چیست؟

مربای هویج چگونه درست می شود

شکلات تلخ چیست ؟

نحوه تهیه سوپ سیب زمینی و عدس

آش سبزی شیرازی چگونه پخته می شود

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

هر چی که بخوای مجله تفریحی هلو گرافیک سیتی الان بخر تحویل بگیر پیژامه آشیانه اسامی تایید صلاحیت شدگان مجلس یازدهم خرید و فروش لوازم یدکی شاول کوماتسو خرید و فروش سانتریفیوژ آزمایشگاهی ارزان روش های طراحی سایت